Kaip tvarkytis su pinigais kasdieniuose sprendimuose (2021-04-20 17:30-19:00)

„Jau nusibodo neturėti pinigų“,
„kiek gi galima gyventi nuo atlyginimo iki atlyginimo“, „per karantiną mums pavyko sutaupyti, bet bijau pagalvoti, kaip bus sunku, kai vėl atidarys visas parduotuves, nes tiek visko reikia ir norisi“- atpažįstate save?
Turėtumėte, nes net ir aš pati tarp šių frazių randu save. Tai normalu!
Visi mes žmonės, visi turime vienodus bazinius poreikius, pas nei vieną pinigais nelyja, tad visi turime turėti pinigų valdymo taisykles.Esu finansinio raštingumo mokytoja, lektorė, finansų koordinatorė, konsultantė.
Per eilę metų išbandžiau, atradau ir sukūriau per 10 skirtingų finansų valdymo būdų, kurie paprastai naudojami kasdieniuose sprendimuose.
Finansų valdymo metodai, kuriais dalinuosi padeda ir gyvenantiems su mažomis pajamomis, ir norintiems pasiekti didesnių finansinių tikslų.☆Kaip šeimos, kurios dievagojosi neturinčios pinigų taupymui, po pokalbio su manimi, neskausmingai atranda per 200€ per mėnesį disciplinuotam taupymui?
☆Kaip šeimoms pavyksta nepadidinus pajamų padidinti santaupas ir po pusmečio jau įsigyti automobilį?
☆Kas man pačiai padėjo sutaupyti per 100-200€ per mėn?
☆Kaip žmogus uždirbantis VDU gali kas mėnesį atidėti taupymui po 500€?Seminare pasidalinsiu 10-čia veiksmingų mano pačios ir klientų naudojamais taupymo būdais, kurie duoda įspūdingus rezultatus.
Galvojote, kad taupyti sunku? Po šio seminaro, viskas ko norėsite, tai kuo greičiau išbandyti mano pateikiamus taupymo būdus.
Seminaras vyks online per taip mums visiems pažįstamą Zoom platformą.
1 h informacijos pristatymui ir 30 min Jūsų klausimams ir situacijoms. Čia ir dabar spręsime Jums aktualius klausimus:)Seminaro KAINA: 20€
Registruok save ir du draugus – gauk bilietus su 20% nuolada.

Registracija į online seminarą – https://docs.google.com/…/1FAIpQLSdH6Xs0VyTXeU…/viewform