Praktinis seminaras būsimoms šeimoms


Vaikelio atėjimas į šeimą yra didžiulė dovana, laukimo etape esame gražiose svajonėse ir viltyje, kad viskas klostysis būtent taip, kaip planuojame. 

Šio seminaro tikslas – padėti šeimoms visokiariopai pasiruošti vaikelio atėjimui į šeimą, apgalvoti svarbias detales, priimti svarbius, su vaiko saugumu ir ateitimi susijusius sprendimus ir pasiruošti atsarginį planą, tuo atveju, jei kažkas visgi vyktų ne pagal mūsų planą. Seminaro metu pateikiu praktines užtuotis, teikiu šeimoms dalomąją medžiagą, kad išgirsta informacija nepasimirštų, kartu dalyvaujame aktyvioje diskusijoje ir išsiskirstome su šypsenomis, sakydami vieni kitiems, – Iki malonaus susitikimo.  Nes po šio seminaro šeimos turi galimybę kreiptis dėl individualios finansinės konsultacijos, kurios metu mes rengiame ir įgyvendiname šeimos saugumo ir finansinio augimo, net svajonių realizavimo planą.

Artimiausio seminaro data – kol kas nenumatyta. Dėl susiklosčiusios šalyje padėties, visi renginiai, seminarai atkeliami neribotam laikui. Laukite informacijos, kai bus paskelbos naujos datos.