Turint aiškų, pamatuojamą finansinį tikslą
- būtinai jį pasieksite!

Bent kartą gyvenime tikrai pastebėjote turtinę nelygybę ir susimąstėte, – kodėl vieni turi pinigų, o kiti skursta? Be abejo, esate iš tų, kurie nori turėti daugiau nei vidutinis pilietis. Bet ar jau išsiaiškinote priežastis ir aspektus, nuo ko priklauso mūsų turtinė padėti?

Priežasčių yra galybė, paklauskite savęs:

  • Kokį matėtė tėvų pavyzdį – kaip Jus mokė elgtis su pinigais?

  • Kokį požiūrį susiformavote į pinigus ir turtus (pinigai yra blogis/vertybė/siekiamybė ir t.t)?

  • Ar šeimoje pinigų dažniau trūko, ar gyvenote pertekliuje?

  • Gyvenate nuo atlyginimo iki atlyginimo ar gyvenate žemesniame savo galimybių lygyje ir tai padeda Jums atsidėti santaupų?

  • Ar gyvenate šia diena ar planuojate ateitį?

  • Ar turite tikslą, ko konkrečiai norite?

Jeigu kažko užsinorite, rasite būdų tai pasiekti! Brian Tracy vienoje knygoje rašė, kad turime pasiryžti niekada nepasiduoti. Ryžtingai ir atkakliai eiti tikslų link. „Niekada nesvarstykite nesėkmės galimybės. Niekada negalvokite, kad liausitės tai darę. Nuspręskite tęsti, kad ir kas nutiktų. Atkaklumas padės Jums nugalėti net pačias didžiausias kliūtis. Tikslo nusistatymas prasideda nuo troškimo, troškimas gimdo atkaklumą, o atkaklumas artina prie tikslo. Galiausiai Jūs pasieksite tašką, kai niekas negalės Jūsų sustabdyti. Ir niekas net nebandys“. Tai ne tik teorija,bet realiais pavyzdžiais paremta praktika. Taip, kaip pasiekiate tikslą, kai norite valgyti, atsigerti, miegoti ir kitus kasdienius ,,tikslus“, taip pat galite pasiekti ir begalę kartų didesnius tikslus, jei tik turėsite tikslų ir norėsite jų taip, kaip tris paras nemiegojus, norėsite miego.

Leiskite sau pasvajoti, leiskite sau įsivaizduoti tobulą gyvenimą, leiskite sau norėti daugiau! Priežastys, kodėl neleidote sau svajoti apie tobulą gyvenimą ir pasiekti finansinius tikslus, slypi ir aukščiau užduotuose klausimuose. Greičiausia tai, kad nepasiekėte savo didžiųjų svajonių, įtakojo ne tai, kad uždirbate per mažai, bet tai, kad nežinote, kaip tai ką turite įprasminti, kad turėtumėte daugiau. Būtinai atsakykite sau į klausimus (viršuje), nes atrasite savyje atsakymus, kurie padės judėti toliau ir ieškoti sprendimų.